SHELF WARDROBE 12FTX12IN
SHELF WARDROBE 12FTX12IN
Orgill Canada
Closetmaid 37300 Wardrobe Shelf, 144 in L x 2 in W x 12 in D, Steel, White
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description