SHELF STORAGE KIT 4FTX12IN
SHELF STORAGE KIT 4FTX12IN
Orgill Canada
ClosetMaid 104100 Multi-Purpose Shelf Kit, 48 in L x 1 in W x 12 in D, Steel
Manufactured By:
CLOSETMAID CANADA
Product Description