SHELF LINEN ORGNZR 12FTX12IN
SHELF LINEN ORGNZR 12FTX12IN
Orgill Canada
SuperSlide 4719 Wire Shelf, 144 in W x 12 in D x 1 in T, 120 lb, Steel, Nickel
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description