SHLF STL WIRE 6FTX12IN WHT
SHLF STL WIRE 6FTX12IN WHT
Orgill Canada
SuperSlide 4717 Wire Shelf, 72 in L x 12 in W x 1 in T, 60 lb, Steel, Nickel
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description