IFM421A15ORB
IFM421A15ORB
Canarm Ltd. - Residential LTG
Somerset, IFM421A15ORB, 3 Lt Flush Mount, Flat Opal Glass, 60W Type A, 15" W x 8" H
Manufactured By:
Canarm
UPC / Barcode:
Model Number:
IFM421A15ORB
Regional Availability:
Product Description