IFM256A13ORB
IFM256A13ORB
Canarm Ltd. - Residential LTG
New Yorker, IFM256A13 ORB, 2 Light Flush Mount, Flat Opal Glass, 60W Type A, 13" W x 6" H
Manufactured By:
Canarm
UPC / Barcode:
Model Number:
IFM256A13ORB
Regional Availability:
Product Description