ICH701A04BKN30
ICH701A04BKN30
Canarm Ltd. - Residential LTG
ROY, ICH701A04BKN30, MBK + BN Color, 4 Lt 30" Chain Chandelier, 100W Type A, 30" W x 17" H x 9 7/8" D
Model Number:
ICH701A04BKN30
Regional Availability:
Product Description