ICH624A04BN20
ICH624A04BN20
Canarm Ltd. - Residential LTG
BOKU, ICH624A04BN20, 4 Lt 20" Chandelier, Flat Opal glass, 100W Type A, 20" W x 24" H
Model Number:
ICH624A04BN20
Regional Availability:
Product Description