ICH256A03BPT18
ICH256A03BPT18
Canarm Ltd. - Residential LTG
New Yorker, ICH256A03BPT18, 3 Lt Bowl Chandelier, Flat Opal Glass, 100W Type A, 21" W x 18" H
Model Number:
ICH256A03BPT18
Regional Availability:
Product Description