ICH182B06BK22
ICH182B06BK22
Canarm Ltd. - Residential LTG
MERIDIAN, ICH182B06BK22, MBK Color, 6 Lt 22" Chain Chandelier, 60W Type C, 22" W x 24" - 72" H
Manufactured By:
Canarm
UPC / Barcode:
Model Number:
ICH182B06BK22
Regional Availability:
Product Description