SHLF WARDROBE 3FTX12IN WHT
SHLF WARDROBE 3FTX12IN WHT
Orgill Canada
Closetmaid 1031 Shelf Kit, 36 in L x 1 in W x 12 in D, 30 lb, Steel, White
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description