SHLF STL WIRE 6FTX16IN WHT
SHLF STL WIRE 6FTX16IN WHT
Orgill Canada
SuperSlide 4735 Linen Organizer Wire Shelf, 72 in W x 16 in D x 1 in T, 70 lb, Steel, Nickel
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description