SHELF WOOD ESPRESSO 5/8X8X36IN
SHELF WOOD ESPRESSO 5/8X8X36IN
Orgill Canada
Knape & Vogt 1980 ESP 8X36 Regular Duty Decorative Shelf Board, 36 in L x 8 in W 5/8 in T, 200 lb
Manufactured By:
KNAPE & VOGT MANUFACTURING
Product Description
Product Specifications
Manufacturer
KNAPE & VOGT MANUFACTURING
Product Type
Storage Products
Product UPC
Model Number
Downloads
No Downloads Available
More Orgill Canada Products
BRACKET SHELF STL HD 12IN BLK
SHELF STANDARD WHITE 24IN
SUPPORT SHELF BRASS LOOK
PIN SUPP SHLF 7MM NIC MTL