SHELF WD ESPRESSO 5/8X12X36IN
SHELF WD ESPRESSO 5/8X12X36IN
Orgill Canada
Knape & Vogt 1980 ESP 12X36 Regular Duty Decorative Shelf Board, 36 in L x 12 in W 5/8 in T, 200 lb
Manufactured By:
KNAPE & VOGT MANUFACTURING
Product Description
Product Specifications
Manufacturer
KNAPE & VOGT MANUFACTURING
Product Type
Storage Products
Product UPC
Model Number
Downloads
No Downloads Available
More Orgill Canada Products
JOINER SHELF 2/PK 5/8IN WHITE
SUPP SHLF 6MM WHT 8/PK