SHELF WARDROBE 8FTX12IN
SHELF WARDROBE 8FTX12IN
Orgill Canada
Closetmaid 1078 Shelf and Rod Wire Shelf, 96 in L x 2 in W x 12 in D, 80 lb, Steel, White
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description