SHELF WARDROBE 6FTX16IN
SHELF WARDROBE 6FTX16IN
Orgill Canada
ClosetMaid 136300 Wardrobe Shelf, 72 in L x 2 in W x 16 in D, 60 lb, Steel
Manufactured By:
CLOSETMAID CANADA
Product Description