SHELF STORAGE KIT 6FTX12IN
SHELF STORAGE KIT 6FTX12IN
Orgill Canada
ClosetMaid 106100 Multi-Purpose Shelf Kit, 72 in L x 1 in W x 12 in D, Steel
Manufactured By:
CLOSETMAID CANADA
Product Description