SHELF STORAGE KIT 2FTX12IN
SHELF STORAGE KIT 2FTX12IN
Orgill Canada
Closetmaid 1021 Linen Shelf Kit, 24 in L x 1 in W x 12 in D, Steel, White
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description