SHELF CLOSET ORGNZR 4FTX12IN
SHELF CLOSET ORGNZR 4FTX12IN
Orgill Canada
SuperSlide 4714 Wire Shelf, 48 in L x 12 in W x 1 in T, 40 lb, Steel, Nickel
Manufactured By:
CLOSETMAID
Product Description