SHELF CLOSET ORGNZR 12FTX16IN
SHELF CLOSET ORGNZR 12FTX16IN
Orgill Canada
SuperSlide 4737 Linen Wire Shelf, 16 in W x 144 in Length x 1 in T, 100 lb, Steel, Nickel
Manufactured By:
CLOSETMAID CANADA
Product Description