PULL ALUM.25MM WHITE
PULL ALUM.25MM WHITE
Richelieu Hardware Ltd.
Contemporary Aluminum Edge Pull
Manufactured By:
RICHELIEU HARDWARE
UPC / Barcode:
Model Number:
BP98982530
Regional Availability:
Atlantic
Ontario
Québec
West
Product Description
Product Specifications
Manufacturer
RICHELIEU HARDWARE
Product Type
Door Hardware
Product UPC
Model Number
BP98982530
Downloads
No Downloads Available
More Richelieu Hardware Ltd. Products
WHEEL & CORN.SCR.DR.1-1/8"(4) GREY
DRAWER LOCK 22MM KD CHROME GREY
HINGE N/MORTISE 2" MATT (2) GREY
KNOB-PLATE 25MM(M4)BRUS.NICKEL GREY