Plumb Pak PPC9-12CP Sink Tailpiece, 1-1/2 in, 12 in L, Flange, Brass, Polished Chrome
Orgill Canada
Plumb Pak Sink Tailpiece, Nominal Size: 1-1/2 in, Flange Connection, Wall Thickness: 22 ga, Brass, Polished Chrome, 12 in L
Manufactured By:
PLUMB PAK
UPC / Barcode:
Model Number:
PPC9-12CP
Regional Availability:
Product Description
Product Specifications
Manufacturer
PLUMB PAK
Product Type
Finished Plumbing
Product UPC
Model Number
PPC9-12CP
Downloads
No Downloads Available
More Orgill Canada Products
Craft + Main 130012-4W Bathroom Sink, Oval Basin, 4 in Faucet Centers, 3-Deck Hole, 17 in OAW, 20 in OAH, White
Craft + Main 13-0039-4W Bathroom Sink, Square Basin, 4 in Faucet Centers, 3-Deck Hole, 20-1/4 in OAW, 7-1/4 in OAH
Craft + Main 13-0073-4W Vessel Bathroom Sink, Rectangle Basin, 4 in Faucet Centers, 3-Deck Hole, 18 in OAW, White