BAR PRY UTILITY 4-3/4X15IN
BAR PRY UTILITY 4-3/4X15IN
Orgill Canada
FatMax 55-119 Functional Utility Bar, 1 in W, 5 in W x 15 in L, High Carbon Steel, Textured
Manufactured By:
STANLEY TOOLS
Product Description